Loader
5

OFERTA PODRÓŻY DO ARGENTYNY

SKARBY ARGENTYNY – ODKRYJ PIĘKNO KULTURY, PRZYRODY I KUCHNI  | 14 dni z przelotem

Argentyna to kraj o niezwykle zróżnicowanej i pięknej przyrodzie, obejmującej m.in. Wielkie Jeziora i Andy. Kraj ten słynie również z fascynującej kultury, łączącej wpływy europejskie z tradycjami rdzennej ludności. Turystom oferuje się tu wiele atrakcji, takich jak wycieczki do słynnego miasta Buenos Aires, gdzie można spróbować lokalnych dań i zapoznać się z tanga, kultowym tańcem Argentyny. Kolejnym powodem do odwiedzenia Argentyny jest wizyta w Parku Narodowym Iguazu, który słynie z pięknych wodospadów i niezwykłych krajobrazów. Wreszcie, podróż po Argentynie to również okazja do skosztowania wspaniałej kuchni, znanego na całym świecie mięsa wołowego, asado i empanadas.

Termin wakacji

DOWOLNY TERMIN
I DŁUGOŚĆ WYJAZDU

INDYWIDUALNIE PROJEKTOWANY
PROGRAM ZWIEDZANIA

Przewodnik

24H NA DOBĘ TELEFONICZNA
OPIEKA PODCZAS CAŁEJ PODRÓŻY

Prywatność

WYJAZD Z PRYWATNYM PRZEWODNIKIEM
NIE ZBIERAMY GRUPY

MARZYSZ O PODRÓŻY DO ARGENTYNY?

SKONTAKTUJ SIĘ Z EKSPERTEM OD AMERYKI POŁUDNIOWEJ:  500 223 466

W DREAMGO SPEŁNIAMY PODRÓŻNICZE MARZENIA!

PRZYKŁADOWA TRASA ZWIEDZANIA

5 POWODÓW DLACZEGO WARTO JECHAĆ NA OBJAZDÓWKĘ PO ARGENTYNIE:

1. Odbędziesz rejs katamaranem i spotkasz wiele unikalnych gatunków zwierząt

2. Będziesz podziwiał pokaz gorącego, argentyńskiego Tango

3. Udasz się na trekking wśród Wodospadów Iguazu

4. Spróbujesz najlepszej klasy win w jednym z najpopularniejszych winiarskich regionów – Mendoza

5. Staniesz twarzą w twarz z najpopularniejszym lodowcem Patagonii – Perito Moreno

PRZYKŁADOWY PROGRAM ZWIEDZANIA ARGENTYNY

Dni 1-2: Wylot z Polski - przylot do Argentyny

Wylot  z  Polski i przylot do Argentyny. Przywitanie  na  lotnisku  w  Buenos Aires  przez  lokalnego anglojęzycznego przedstawiciela. Po przylocie udacie się na południową wycieczkę po jednym z największych miast w Ameryce Łacińskiej. Przewodnik zabierze Was w najciekawsze miejsca i opowie o ich historii i kulturze miasta. Wieczorem czeka Was pokaz ognistego tanga w jednej z najbardziej tradycyjnych kawiarni w Buenos Aires. Podczas pokazu będziecie mogli delektować się lokalną 3-daniową kolacją. Wieczorem prywatny transfer przewiezie Was do 5* hotelu, w którym spędzicie kolejne dwie noce.

Kolejnego dnia po śniadaniu wybierzecie się na całodniową wycieczkę do zabytkowej estancji z 1880 roku – El Ombú de Areco. Poznacie kulturę lokalnych mieszkańców, zobaczycie taniec ludowy w tradycyjnych indiańskich strojach. To wszystko w akompaniamencie gry na gitarze. Dodatkowo będziecie mogli spróbować swoich sił w jeździe konnej, do Waszej dyspozycji będzie również basen i rowery, którymi możecie przejechać się po argentyńskiej pampie. Po aktywności fizycznej czekać będzie na Was bbq z napojami i lokalnym winem.

Dzień 3: Rejs katamaranem i obserwacja zwierząt

Rano prywatnym transferem zostaniecie przewiezieni na lotnisko aby wyruszyć na samo południe Argentyny – do Ushuaia. Po przylocie udacie się na molo, skąd katamaranem wyruszycie w kierunku kanału Beagle. Podczas tego rejsu będziecie mieli okazję zobaczyć zwierzęta w ich naturalnym środowisku. Przepłyniecie obok wyspy lwów morskich oraz ptasiej wyspy, która jest siedliskiem Kormoranów Magellana i Kormoranów Cesarskich. Kontynuując podróż dotrzecie do latarni Les Eclaireurs, przy której w 1930 roku rozbił się statek Monte Cervantes. Następnie przepłyniecie przez Paso Chico z widokiem na tunel Estancias i Fique. Towarzyszyć temu będzie widok na góry i lodowiec Monte Martial.

Dzień 4: Wycieczka przyrodnicza po Parku Narodowym Tierra del Fuego

Po śniadaniu udacie się do Parku Narodowego Tierra del Fuego. Park obejmujący 69000 hektarów utworzony został w 1960 roku w celu ochrony najbardziej wysuniętych na południe lasów kanału Beagle. To jedyny andyjsko – patagoński park posiadający lasy nad brzegiem morza. Wycieczka obejmuje 5 kilometrowy trekking po najpiękniejszych szlakach wśród lasów graniczących z zatoką Lapataia (co oznacza „zatokę drzewną”). Podczas wędrówki angielskojęzyczny przewodnik opowie Wam o florze i faunie tego miejsca i zabierze w ukryte zakątki parku. Wycieczka trwa 6 godzin i dzieli się na zwiedzanie w formie trekkingu i z poziomu samochodu terenowego.

Dzień 5: Malownicze jezioro Argentino i malowidła naskalne w jaskini

Po śniadaniu odbędzie się prywatny transfer na lotnisko, z którego wyruszycie do miasteczka El Calafate. Po przylocie udacie się w okolice jeziora Argentino a Parku Narodowym El Calafate.  Jest to największe i przez wielu uznawane za najpiękniejsze jezioro w Argentynie. Otoczone górami i zasilane przez olbrzymie lodowce, jezioro zadziwia swoim ogromem i wyjątkowymi kolorami. Z poziomu samochodu terenowego zobaczycie zapierające dech w piersi widoki. Następnie udacie się na spacer, podczas którego odwiedzicie jaskinię, w której zostały zachowane malowidła naskalne. Przewodnik opowie Wam o historii Tehuelche – pierwszych Amerykanów z Patagonii. Po wycieczce pojedziecie do hotelu Esplendor by Wyndham El Calafate, w którym spędzicie kolejne 3 noce.

Dni 6-7: Lodowiec Perito Moreno

Dzisiaj zobaczycie perełkę Patagonii czyli lodowiec Perito Moreno położony w Parku Narodowym Los Glaciares. Na początku raz jeszcze udacie się do jeziora Argentino jednak od jego drugiej, najpłytszej części – Redonda Bay. Obszar ten otoczony jest przez typowe trawy patagońskiego stepu i zamieszkały jest przez wiele różnorodnych gatunków ptaków, takich jak czarne łabędzie, flamingi czy gęsi Magellana. Po przekroczeniu wejścia do parku narodowego udacie się w kierunku majestatycznego lodowca na trekking. Będziecie mogli zobaczyć go z bliska z różnych stron. W zależności od kondycji fizycznej grupy trekking będzie trwał od 1 do 3 godzin. Wisienką na torcie będzie godzinny rejs po jeziorze Rico, podczas której będziecie mogli podziwiać majestatyczną, południową ścianę lodowca Perito Moreno, która ma około 60 m wysokości. Po wycieczce trwającej 9 godzin zostaniecie przetransportowani do hotelu na zasłużony wypoczynek.

Podczas kolejnego dnia będziecie mieć Państwo czas wolny na odpoczynek i regenerację sił przed kolejnymi przygodami.

Dni 8-9: Podróż do Puerto Iguazu

Po śniadaniu prywatnym transferem wyruszycie na lotnisko El Calafate aby udać  się do Puerto Iguazu. Stamtąd przewodnik zabierze Was do hotelu La Cantera Jungle Lodge, w którym spędzicie kolejne dwie noce. Kolejnego dnia czeka na Was zwiedzanie słynnych na całym świecie Wodospadów Iguazu. Nie jest to jednak przeciętny wodospad, gdyż tworzy go 275 różnych kaskad rozciągających się na 3 kilometrach długości. Miejsce to zostało wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, a od niedawna króluje również jako jeden z nowych cudów świata! Podczas pierwszej części wycieczki będziecie mogli obserwować przyrodę na obszarze Argentyny, następnie przekroczycie granicę aby udać się na wędrówkę po brazylijskiej stronie lasu deszczowego. Aby zobaczyć wodospady z bliska, przejdziecie przez subtropikalny las parku do Salto Floriano. Następnie wjedziecie windą na szczyt wodospadów, aby doświadczyć najwspanialszych, panoramicznych widoków.

Dni 10-11: Przelot do regionu Mendoza

Po śniadaniu pojedziecie na lotnisko aby udać się do regionu Mendoza. Na dwie noce zatrzymacie się w Huentala Hotel Mendoza położonym w samym centrum miasta.

Następnego dnia wybierzecie się w podróż szlakami argentyńskiego wina. Odwiedzicie trzy winnice, które były pionierami produkcji tego trunku w regionie i do dziś zachowały swoje rodzinne tradycje, stanowiąc ważną część produkcji win w Mendozie Winiarnia Trapiche reprezentuje bogactwo różnorodności gatunków win, Sin Fin Winery to nowoczesna winiarnia, która mieści się w budynku z 1937 roku łącząc w sobie nowoczesność z tradycją, na koniec Familia Zuccardi Winery czyli rodzinna firma założona w 1963 roku przez inżyniera Alberto Zuccardi. Na początku lat 70-tych rozpoczął on sadzenie winorośli w Maipú eksperymentując z systemem nawadniania własnego autorstwa opartym na metodzie stosowanej w Kalifornii. Po czterdziestu pięciu latach od rozpoczęcia tej działalności, kolejne pokolenie kontynuuje rodzinną pasję do wina. We wrześniu 2015 roku prestiżowy magazyn DECANTER uznał José Alberto i Sebastián Zuccardi jako jednych z pięciu najbardziej wpływowych osobowości argentyńskiego wina. Po degustacji wina wybierzecie się na lunch do restauracji znajdującej się w Familia Zuccardi Winery.

Dni 12-13: Czas wolny przed powrotem do Polski

Rano prywatnym transportem przejedziecie na lotnisko w Mendozie. Po wylądowaniu w Buenos Aires udacie się do hotelu Palladio Hotel Buenos Aires – Mgallery gdzie spędzicie ostatnią noc w Argentynie.

CENA PODRÓŻY

OD 26 000 ZŁ/OS.

CENA ZAWIERA:

 • PRZELOTY MIĘDZYNARODOWE
  loty w klasie ekonomicznejna trasie Warszawa – Buenos Aires – Warszawa oraz wszystkie połączenia lotnicze wewnątrzkrajowe
 • TRANSFERY W ARGENTYNIE
  przejazdy prywatnym samochodem pomiędzy hotelami a lotniskami oraz podczas wszystkich wycieczek
 • ZWIEDZANIE
  wymienione w programie wycieczki prywatne z anglojęzycznym przewodnikiem
 • ZAKWATEROWANIE
  wymienione w programie noclegi w Argentynie we wskazanych hotelach/lodgeach ze wskazanym wyżywieniem
 • OPIEKA PODCZAS PODRÓŻY W JĘZYKU POLSKIM 24/7
 • UBEZPIECZENIE
  Generali: KL 1 200 000 PLN, Assistance Premium 1 200 000 PLN, NNW Uszczerbek 60 000 PLN, Odpowiedzialność Cywilna 1 000 000 PLN, Bagaż podróżny 6 000 PLN, Kradzież mienia na czas wyjazdu 5 000 PLN, ochrona na wypadek zachorowania na Covid-19 lub kwarantanny
 • TURYSTYCZNY FUNDUSZ GWARANCYJNY (13zł/os)

 

CENA NIE ZAWIERA:

 • DODATKOWE ATRAKCJE
  niewymienione w programie podróży
 • WYŻYWIENIE
  posiłki i napoje niewymienione w programie podróży
 • DEPOZYT
  ewentualny depozyt opłacany w hotelach, który jest zwracany po wykwaterowaniu
 • WŁASNE WYDATKI ORAZ NAPIWKI

*Cena została obliczona dla jednej osoby, ale przy założeniu, że w wycieczce uczestniczą dwie osoby zakwaterowane w jednym pokoju. Cena ma charakter orientacyjny ze względu na zmienne ceny biletów lotniczych.

ARGENTYNĘ ODWIEDZILIŚMY OSOBIŚCIE!

POROZMAWIAJ Z DEDYKOWANYM OPIEKUNEM KIERUNKU: 500 223 466

ZOBACZ INNE OFERTY NA WAKACJE W AMERYCE POŁUDNIOWEJ

Peru + Boliwia oferta wyjazdu do Ameryki Południowej
Chile, oferta wyjazdu do Chile, Chile oferta, oferta do Chile
Peru, Machu Picchu, Machu Picchu w Peru
Ekwador wulkan, Cotopaxi, wulkan w Ekwadorze

ZWIEDZANIE AMERYKI POŁUDNIOWEJ TO TWOJE MARZENIE?

W DREAMGO SPEŁNIAMY PODRÓŻNICZE MARZENIA!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I OTRZYMAJ OFERTĘ SZYTĄ NA MIARĘ: 500 223 466

POLITYKA PRYWATNOŚCI SERWISU dreamgo.pl

Operatorem Serwisu dreamgo.pl jest DreamGo Sp. z o.o. zarejestrowana pod adresem: ul. Miłoszycka 18A, 51-502 Wrocław, posiadająca siedzibę biura pod adresem: ul. Włodkowica 21/35, 50-072 Wrocław, NIP 8952083090, Regon 364630220, KRS 0000621326.

Serwis pozyskuje informacje o Użytkownikach i zachowuje je poprzez dobrowolnie wprowadzone w formularzach informacje, poprzez zapisywanie w urządzeniach końcowych pliki cookie (tzw. "ciasteczka") oraz poprzez gromadzenie logów serwera www przez operatora hostingowego MyDevil.net (ADMIN.NET.PL z siedzibą w Tarnowie) funkcjonującego pod adresem www.dreamgo.pl

Informacje w formularzach

Informacje w formularzach podawane są przez Użytkownika dobrowolnie. Serwis może zapisać ponadto informacje o parametrach połączenia (oznaczenie czasu, adres IP). Dane podane w formularzu są przetwarzane w celu wynikającym z funkcji konkretnego formularza, np. w celu uzyskania informacji do sporządzenia i przesłania indywidualnej oferty wyjazdu.

Pliki cookies

Pliki cookies stosowane w serwisie dreamgo.plsą bezpieczne dla urządzenia Użytkownika i wykorzystywane są przede wszystkim do rozpoznania urządzenia, z którego korzysta Użytkownik, aby umożliwić odpowiednie wyświetlenia się strony internetowej. Dodatkowo w Serwisie wykorzystuje się pliki cookies w celu dostosowania zawartość strony internetowej do indywidualnych preferencji Użytkownika, optymalizacji korzystania ze strony internetowej, tworzenia statystyk służących usprawnieniu działania strony internetowej i ulepszaniu jej struktury oraz zawartości oraz określania profilu użytkownika w celu wyświetlania mu dopasowanych materiałów w sieciach reklamowych, w szczególności sieci Google. Pliki cookies zamieszczane w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i wykorzystywane mogą być również przez współpracujących z operatorem Serwisu reklamodawców oraz partnerów. Użytkownik może zaakceptować pliki cookies i sprawnie korzystać z naszego Serwisu lub samodzielnie skonfigurować swoją przeglądarkę internetową.

Pliki cookies to dane informatyczne (w szczególności pliki tekstowe), które są zapisywane i przechowywane na dysku urządzenia, na którym Użytkownik wyświetlił stronę internetową za pośrednictwem przeglądarki internetowej. W plikach cookies są gromadzone zazwyczaj informacje takie jak: nazwa strony internetowej, z której pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.Podmiotem zamieszczającym na urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu pliki cookies oraz uzyskującym do nich dostęp jest operator Serwisu.

W ramach Serwisu stosowane są dwa zasadnicze rodzaje plików cookies: „sesyjne” (sessioncookies) oraz „stałe” (persistentcookies). Cookies „sesyjne” są plikami tymczasowymi, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika do czasu wylogowania, opuszczenia strony internetowej lub wyłączenia oprogramowania (przeglądarki internetowej). „Stałe” pliki cookies przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika przez czas określony w parametrach plików cookies lub do czasu ich usunięcia przez Użytkownika.

Przeglądarka internetowa zazwyczaj domyślnie dopuszcza przechowywanie plików cookies w urządzeniu Użytkownika. Użytkownik może dokonać zmiany ustawień w tym zakresie, np. usunąć pliki cookies, automatycznie blokować lub akceptować pliki cookies. Szczegółowe informacje na ten temat zawiera pomoc lub dokumentacja przeglądarki internetowej.Ograniczenie zapisu i dostępu do plików Cookies może spowodować nieprawidłowe działanie niektórych funkcji Serwisu na urządzeniu Użytkownika.

Logi Serwera

Informacje o niektórych zachowaniach Użytkownika podlegają logowaniu w warstwie serwerowej. Dane te są wykorzystywane wyłącznie w celu administrowania serwisem oraz w celu zapewnienia jak najbardziej sprawnej obsługi świadczonych usług hostingowych.Przeglądane zasoby identyfikowane są poprzez adresy URL. Ponadto zapisowi mogą podlegać:czas nadejścia zapytania,czas wysłania odpowiedzi,nazwę stacji klienta – identyfikacja realizowana przez protokół HTTP,informacje o błędach jakie nastąpiły przy realizacji transakcji HTTP, adres URL strony poprzednio odwiedzanej przez użytkownika (referer link) – w przypadku gdy przejście do Serwisu nastąpiło przez odnośnik,informacje o przeglądarce użytkownika, informacje o adresie IP. Powyższe dane nie są kojarzone z konkretnymi osobami przeglądającymi strony i wykorzystywane są jedynie dla celów administrowania serwerem.


DreamGo Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do dowolnej zmiany niniejszej Polityki Prywatności bez konieczności informowania o tym użytkowników.Wprowadzone zmiany w Polityki Prywatności zawsze będą publikowane na tej stronie.Wprowadzone zmiany wchodzą w życie w dniu publikacji Polityki Prywatności.

 

Newsletter

ZAPISZ SIĘ I OTRZYMAJ AŻ 1000 POMYSŁÓW NA PRZYGODĘ ŻYCIA!
#DreamGoBucketList

Array ( [y-url] => https://dreamgo.pl/gdzie/argentyna/oferta-skarby-argentyny/ [user-id] => id-79a16a130261e8 )