10

Tajlandia od wielu lat przyciąga turystów z całego świata, którzy szukają egzotycznych doświadczeń i są spragnieni słońca. Bogata fauna, egzotyczna kultura, królewskie pałace, buddyjskie świątynie, dzikie dżungle, rajskie plaże, turkusowa woda, tropikalny klimat, doskonałe jedzenie to tylko niektóre z powodów, dzięki którym Tajlandia stała się jednym z najchętniej odwiedzanych krajów Azji.

W Tajlandii zdecydowanie każdy odnajdzie tu swój wymarzony kawałek świata! Miłośnicy błogiego leniuchowania mogą wypoczywać na bajecznych plażach. Ci, którzy lubią aktywny wypoczynek mogą udać się na trekking wśród dżungli, safari na słoniach, poznać plemiona, świątynie i ruiny starożytnych miast, które robią ogromne wrażenie. Tajlandia jest również idealną destynacją dla tych, którzy chcą poznawać podwodny świat. Szczególnie polecamy Ko Phi Phi oraz Koh Tao, która uchodzi za mekkę płetwonurków.

Znakomitym rozwiązaniem jest krótki przystanek w Bangkoku – stolicy Tajlandii. Nasz polskojęzyczny przewodnik zabierze Was na fascynujące wycieczki po Bangkoku i z przyjemnością podzieli się z Wam najpiękniejszymi miejscami oraz ciekawostkami o kraju. Tym, którzy chcą jeszcze lepiej poczuć klimat Azji oferujemy prywatne wycieczki z polskojęzycznym przewodnikiem do Ayuthaya, Chiang Mai, Chaing Rai, Kambodży, Laosu oraz Birmy.

ZOBACZ TOP HOTELE w Tajlandii

ODWIEDŹ LUKSUSOWĄ TAJLANDIĘ!
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

OTRZYMUJ CO MIESIĄC INSPIRACJE PODRÓŻY

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI


ul. Włodkowica 21/35,
50-072 Wrocław


Gwarancja ubezpieczeniowa 386 415 zł


Oficjalny Organizator Turystyki