10

Inspirujące podróże w najciekawsze miejsca

Lot helikopterem na Hawajach, skoki ze spadochronu nad słynną Dubai Palm, czy kolacja w podwodnej restauracji na Malediwach.
Egzotyczne wakacje to nie tylko leżenie na plaży i sączenie drinka z palemką. Na całym świecie czeka na Ciebie cała masa emocjonujących wycieczek i atrakcji!
Masz własne marzenie, które chciałbyś zrealizować? Daj nam znać – dla nas nie ma rzeczy nie możliwych!

KARMIENIE REKINÓW I PŁASZCZEK, BORA BORA

Jeśli jesteś miłośnikiem zwierząt, a szczególnie morskich stworzeń, to mamy dla Ciebie wyjątkową atrakcję, jaką jest karmienie rekinów i płaszczek. Nasi instruktorzy zaopatrzą Cię w najlepsze przysmaki, na których widok te urocze wbrew pozorom morskie stworzenia będą dosłownie jadły Ci z ręki! Zapewniamy, że atrakcja jest całkowicie bezpieczna i dostarcza mnóstwa pozytywnych wrażeń.

ŚWIETLISTA LAGUNA, JAMAJKA

Luminous Lagoon jest jednym z najbardziej spektakularnych zjawisk naturalnych na świecie. Podczas nocnego rejsu będziesz świadkiem, gdzie miliardy mikroskopijnych organizmów rozświetlą ciemną otchłań Morza Karaibskiego. Każdy, nawet najmniejszy ruch wody to wspaniała bioluminescencyjna gra świateł. Zanurz się w świecących wodach Jamajki!

Malediwy - podwodna restauracja

PODWODNA RESTAURACJA, MALEDIWY

Wyobraź sobie romantyczną kolację kilka metrów pod błękitną tonią Oceanu Indyjskiego! Podwodna, przeszklona restauracja Ithaa Undersea została oceniona jako “najpiękniejsza restauracja na świecie” przez The New York Daily. Ithaa zaprasza na współczesne dania i niesamowite doznania kulinarne w otoczeniu pięknego, barwnego podwodnego świata.

safari balonem

LOT BALONEM NAD RÓWNINĄ SERENGETI, TANZANIA

Safari samochodem terenowym po afrykańskich stepach to dla Ciebie za mało? Daj się skusić na coś zupełnie odlotowego i przeżyj wyjątkowe safari z lotu ptaka! Przelot balonem nad rozległymi równinami parku Serengeti w Tanzanii i obserwacja ogromnych stad antylop, zebr, słoni i lwów w blasku wschodzącego słońca będzie z pewnością niezapomnianym przeżyciem.

HOTEL NA LUKSUSOWYM JACHCIE, MALEDIWY

Soneva in Aqua 5* to ekskluzywny jacht unoszący się na lazurowych wodach pośród pięknych atoli na Malediwach. Conde Nast Traveller określił go jako ekskluzywny pływający pałac. Jacuzzi ze szklanym dnem własnej sypialni, zajęcia Tai Chi, joga, jacuzzi pod gołym niebem, bajkowy podwodny świat, czy wyjątkowy piknik i kolacja pod rozgwieżdżonym niebem na bezludnej wyspie dostarczą niezapomnianych emocji.

OTRZYMUJ CO MIESIĄC INSPIRACJE PODRÓŻY

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI


ul. Włodkowica 21/35,
50-072 Wrocław


Gwarancja ubezpieczeniowa 386 415 zł


Oficjalny Organizator Turystyki