10

Indonezję tworzy ponad 17 tysięcy wysp. Każda z nich urzeka nieziemskimi krajobrazami, zadziwia różnorodną kulturą i sztuką oraz zaskakuje niezwykłym charakterem. Prawdziwe diamenty Indonezji to Smoki z Komodo oraz zapierające dech w piersiach indonezyjskie świątynie na Jawie – Borobudur i Prambanan.

Na wyspie Bali narzeczeni odnajdą prawdziwy romantyzm. Luksusową podróż zapewnią najwyższej klasy hotele i wille z panoramicznym widokiem na morze czy dziką dżunglę. Rodzinom wyspa zapewni wiele atrakcji np. safari na słoniach, park małp oraz park egzotycznych ptaków. Dla poszukujących wspaniałych krajobrazów, wyspa oferuje wschód słońca na wulkanie Batur, soczyście zieloną dżunglę i tarasy ryżowe, a także mistyczne świątynie Tanah Lot, Uluwatu, czy Besakih.

Równie atrakcyjną pod względem zwiedzania jest Lombok – ‘wyspa pereł’, która przyciąga pięknymi plażami i najlepszymi miejscami surfingowymi znanymi w całej Indonezji. Znajdują się tu również wspaniałe, luksusowe hotele oraz ekskluzywne wille z prywatnymi basenami położone w zaciszu urokliwych zatoczek.

Wspaniałym rozwiązaniem jest poznanie kilku wysp podczas jednego wyjazdu np. Bali + Gili Trawangan, Gili Meno czy Gili Air.

W Indonezji znajdują się również maleńkie, dziewicze wyspy na uboczu turystycznych szlaków. Szczególnie wyjątkowa jest wyspa Sumba, na której znajduje się luksusowy hotel Nihiwatu uznawany za jeden z najlepszych hoteli w Indonezji, wyspa Bintan i hotel Sanchaya, zajmujący czołowe miejsce na wielu listach najlepszych hoteli na świecie, czy wyspa Moyo i jej niesamowity hotel Amanwana oferujący wille przypominające ekskluzywne namioty.

ZOBACZ TOP HOTELE W INDONEZJI

W SWOJEJ OFERCIE MAMY JESZCZE WIĘCEJ EKSKLUZYWNYCH HOTELI W INDONEZJI!
CHCESZ JE POZNAĆ? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

OTRZYMUJ CO MIESIĄC INSPIRACJE PODRÓŻY

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI


ul. Włodkowica 21/35,
50-072 Wrocław


Gwarancja ubezpieczeniowa 386 415 zł


Oficjalny Organizator Turystyki