10

Miami to najpiękniejsze, najczystsze i najbardziej czarujące miasto USA. Znane z filmów “CSI Kryminalne zagadki Miami” oraz “Policjanci z Miami” cieszy się światową sławą, a niezwykłe plaże, krystalicznie czysta woda, tropikalna roślinność i mnóstwo nocnych atrakcji przyciągają turystów z całego świata. Lotnisko w Miami jest jednym z najczęściej uczęszczanych lotnisk świata, a port przyjmuje największą liczbę rejsów spośród wszystkich portów na świecie.

Miami to miasto przepełnione energią, sportem i zdrowym stylem życia. Tysiące ludzi codziennie uprawia sport, chodzi na siłownię, do fitness klubów, czy biega. Na ulicach spotkacie mnóstwo zadbanych, niezwykle atrakcyjnych kobiet i wysportowanych, doskonale wyglądających mężczyzn. Magię tego miejsca najlepiej przedstawił Will Smith w swoim przeboju “Welcome to Miami”.

Miami oferuje wiele hoteli w różnych lokalizacjach i różnym budżecie. My szczególnie polecamy hotele przy najsłynniejszej South Beach i Miami Beach, których standard i komfort sprawia, że wakacje w Miami są prawdziwie luksusowe. Wieżowce, ekskluzywne apartamenty i pięciogwiazdkowe hotele położone wzdłuż pięknej plaży z niezwykłym widokiem na ocean to jest właśnie prawdziwe Miami!

ZOBACZ TOP HOTELE W MIAMI

ZNAMY WIĘCEJ EKSKLUZYWNYCH HOTELI W MIAMI!
CHCESZ JE POZNAĆ? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

OTRZYMUJ CO MIESIĄC INSPIRACJE PODRÓŻY

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI


ul. Włodkowica 21/35,
50-072 Wrocław


Gwarancja ubezpieczeniowa 386 415 zł


Oficjalny Organizator Turystyki